International / Export

 

Wszechstronne, prefabrykowane hale modułowe i tradycyjne, opracowywane na wymiar

Spółka CUALIMETAL, S.A.U. znajduje się w czołówce producentów istniejących rozwiązań konstrukcyjnych i może poszczycić się emblematycznymi projektami. Dzięki ofercie produktów zarejestrowanych i opatentowanych w naszym dziale R+D+i zaspokaja wszelkie potrzeby rynku w zakresie budownictwa modułowego lub tradycyjnego, od małych magazynów, warsztatów, ośrodków produkcyjnych, biur lub zwykłej rozbudowy istniejących obiektów, po duże i skomplikowane projekty dla międzynarodowych koncernów. Produkty w postaci prefabrykowanych hal modułowych typu ECORAPID®, PLENAVE®, MECARAPID®, NAVERAPID® oraz MARQUISOL® można łatwo rozbudowywać o nowe moduły dołączane z przodu i z tyłu, co pozwala na rozwój przedsiębiorstwa z pomocą naszej spółki.

 

Doświadczenie w eksporcie hal i projektach międzynarodowych

Nasza znajomość branży od 25 lat łączy w sobie doświadczenie i dynamikę, dzięki czemu możemy zaoferować najbardziej efektywne rozwiązania dla krajowych i międzynarodowych klientów.

Nasza spółka jest przyzwyczajona do pracy w dowolnym miejscu na świecie, o czym świadczą liczne projekty prefabrykowanych hal modułowych i tradycyjnych oraz hal na zamówienie, wykonane w Europie, Afryce, Ameryce czy Azji.

Współpracujemy również z lokalnymi dystrybutorami w wielu krajach, którzy mogą pomóc klientom w procesie importu, montażu itp. w ich hali przemysłowej.

 

Jakość i gwarancja

Nasze systemy modułowe  ECORAPID®, PLENAVE® , MECARAPID®, NAVERAPID®  oraz MARQUISOL® posiadają międzynarodowy certyfikat w postaci oznakowania CE, oferując maksymalne gwarancje i najbardziej rygorystyczną kontrolę produkcji. Ponadto spółka CUALIMETAL, S.A.U. projektuje i optymalizuje system konstrukcyjny dla każdego projektu, przestrzegając wszelkiego rodzajów przepisów, czy to Technicznego Kodeksu Budowlanego, Eurokodu czy też przepisów obowiązujących w każdym kraju, w którym ma zostać zainstalowana metalowa hala.

 

Lekkie konstrukcje składające się z prefabrykowanych modułów stalowych

Modułowe konstrukcje metalowe z certyfikatem jakości i cenami dostaw od 50 EUR za m2. Możliwość zmiany lokalizacji Państwa składanej hali lub prefabrykowanej hali modułowej w jak najkrótszym czasie, z uwagi na fakt, iż obiekty w 100% nadają się do demontażu i ponownego wykorzystania.

 

Szybka dostawa (od 2 tygodni)

Charakteryzuje nas sprawne i szybkie działanie w obliczu wszelkich międzynarodowych wymagań, oferując rozwiązania inżynieryjne i spersonalizowane podejście do klienta. W powyższy sposób uzyskujemy dostęp do nowych rynków i ugruntowujemy pozycję na tych, na których jesteśmy już obecni.

 

Minimalizacja transportu

Prefabrykowane konstrukcje modułowe są łatwe w transporcie i w jednym kontenerze mieści się ponad 1000 m2 prefabrykowanych hal modułowych umieszczonych na paletach. Nasze modułowe hale przemysłowe doskonale nadają się na eksport dzięki małym wymiarom zajmującym niewiele przestrzeni.

 

Szybki i łatwy montaż

Konstrukcja i standaryzacja naszych modułowych konstrukcji metalowych (w 100% skręcanych śrubami) sprawia, że nasze prefabrykowane hale modułowe typu ECORAPID®, PLENAVE®, MECARAPID®, NAVERAPID® oraz MARQUISOL® mogą być łatwo montowane przez samych klientów za pomocą prostej instrukcji montażu.

 

Niewielkie fundamenty

Modułowe systemy  ECORAPID®, PLENAVE®, MECARAPID®, NAVERAPID® oraz MARQUISOL®, które instaluje się na odpowiedniej podstawie, pozwalają na to, aby fundamenty niezbędne do montażu Państwa prefabrykowanej hali modułowej były niewielkie, proste i tanie, co przekłada się na duże oszczędności.

Informacje i budżet
(c21)
(c28)
(c22)
(c23)
(c24)
(c25)
(c26)
(c27)
(c31 = valor seleccionado)
(c34)