MARQUISOL — metalowa markiza modułowa

MARQUISOL. Markiza modułowa o metalowej konstrukcji przeznaczona do instalacji panelu fotowoltaicznych

MARQUISOL® to metalowa markiza modułowa opracowana przez CUALIMETAL S.A.U. w celu zaspokojenia potrzeb klientów w łatwy, tani i szybki sposób.

 

Projekt konstrukcyjny pozwala na umieszczenie instalacji fotowoltaicznej w celu produkcji własnej energii.

 

Jest to rozwiązanie modułowe, które można rozbudować, łącząc dowolną ilość modułów aż do osiągnięcia pożądanej liczby pojazdów. Moduł podstawowy ma pojemność na dwa pojazdy.

 

Zarówno profile laminowane na zimno, jak i elementy łączące poszczególne części, są ocynkowane, co sprawia, że są odporniejsze na działanie czynników zewnętrznych, np. korozji, a całość jest trwalsza na przestrzeni czasu.

 

Jako dach kładzie się blachę falistą, co zapewnia atrakcyjny wygląd.  Można również wykorzystać inne rodzaje blachy, panele fotowoltaiczne itp., zgodnie z życzeniem klienta.

 

Montaż opiera się na tej samej filozofii co w przypadku pozostałych rozwiązań modułowych opracowanych przez CUALIMETAL, S.A.U, co oznacza, że wszystkie prefabrykowane elementy przewozi się do miejsca końcowej instalacji.

 

Model markizy MARQUISOL®, w podobny sposób jak pozostałe produkty modułowe, można w pełni zdemontować i przenieść w inne miejsce przy niskich nakładach finansowych i w prosty sposób.

Informacje i budżet
(c21)
(c28)
(c22)
(c23)
(c24)
(c25)
(c26)
(c27)
(c31 = valor seleccionado)
(c34)