PLENAVE — hale składane

PLENAVE. Prefabrykowane hale z możliwością demontażu o modułowej konstrukcji stalowej

Co to jest ? PLENAVE®?


Jest to prefabrykowana hala przemysłowa o składanej konstrukcji metalowej, którą można przenieść w inne miejsce, wykorzystując całość materiałów, w rekordowo krótkim czasie.

 

Nave modular plegable y desmontable. Sistema Plenave.

 

 

 

Odkryj modele hali modułowych.

 

System modułowy PLENAVE® jest zgodny z przepisami Dyrektywy 89/106/EWG, która stanowi „wszystkie produkty produkowane w celu wykorzystania w robotach budowlanych, zarówno budownictwie, jak i w infrastrukturze technicznej na rynku wewnętrznym Unii Europejskiej” muszą mieć oznaczenie CE.

 

System PLENAVE®

System PLENAVE®  to hale przemysłowe z oznaczeniem CE, o konstrukcji stalowej, z możliwością pełnego demontażu, przeniesienia i ponownego złożenia, które mogą być wykorzystywane na następujące cele: magazyn, hangar, warsztat i oferują tę samą jakość co inne konstrukcje. Jest to hala składana i z możliwością całkowitego demontażu, ponieważ można odzyskać 100% materiału ją tworzącego, zarówno z przegród metalowych, jak i struktury stalowej. Jej montaż i przeniesienie w inne miejsce odbywa się w rekordowym czasie dzięki opatentowanemu systemowi składania, który pozwala na przewiezienie już złożonej hali w ciężarówce lub kontenerze. Wszystko to sprawia, że instalacja prefabrykowanej hali zajmuje mniej niż tydzień.

 

W skład systemu PLENAVE® wchodzą prefabrykowane moduły stalowe, które opuszczają zakład w pełni gotowe do montażu. Te prefabrykowane moduły, z których zbudowana zostanie prefabrykowana hala, można łatwo przewozić w ciężarówce lub kontenerze, ponieważ są w pełni składane (ściany zewnętrzne hali przemysłowej składają się pod dachem). Ponadto jest to prefabrykowana hala z możliwością całkowitego demontażu, składających się z prefabrykowanych, składanych modułów, które można przewozić w ciężarówce, co sprawia, że klient może zmienić lokalizację hali przemysłowej zgodnie ze swoimi potrzebami w rekordowym czasie (2–3 dni). Wszystkie materiały tworzące halę można wykorzystać ponownie.

Produkt 

 

PLENAVE® to modułowa hala przemysłowa, z możliwością prostego demontażu i ponownego wykorzystania. Halę tworzą niezależne od siebie moduły, składające się z ram wykonanych z ocynkowanych profili laminowanych na zimno. Ponadto halę jako całość wieńczą ściany szczytowe na dwóch otwartych krańcach.


Bardzo łatwo ją przewozić: wymiary modułów nie przekraczają 2,30 m długości, dlatego też można je przewozić po ich złożeniu ciężarówką aż do miejsca instalacji hali.


Bardzo łatwo ją zbudować: moduły przywozi się na budowę złożone i rozkłada się je za pomocą dźwigu w celu przymocowania.

 

Opracowaliśmy 7 modeli w standardowych rozmiarach, które można dostosować do wymagań klienta:

 

 

 

Nave modular prefabricada. Sistema plegable PLENAVE.

- PLENAVE® 7.3

- PLENAVE® 10.4
- PLENAVE® 12.5

- PLENAVE® 15.6

- PLENAVE® 17.6

- PLENAVE® 20.6

                                                                                          - PLENAVE® 24.7

 

 

Te moduły mogą na ścianie bocznej zostać wyposażone w drzwi i okna. Istnieją 4 rodzaje modułów w 7 modelach: moduł zamknięty, drzwi dla pieszych 1-skrzydłowe, drzwi dla pieszych 2-skrzydłowe i okna.

Informacje i budżet
(c21)
(c28)
(c22)
(c23)
(c24)
(c25)
(c26)
(c27)
(c31 = valor seleccionado)
(c34)