Zastosowanie i zalety

PLENAVE. Prefabrykowane hale z możliwością demontażu o modułowej konstrukcji stalowej

Zastosowania systemu PLENAVE®

Zastosowania hali prefabrykowanej są identyczne jak zwykłej hali przemysłowej, zbudowanej przy użyciu innego systemu konstrukcyjnego. Oferujemy najlepszą jakość na rynku. Najczęstsze zastosowania to prefabrykowany magazyn dowolnego rodzaju materiałów i hangar.

 

Wykorzystywanie  systemu PLENAVE® jako magazyn jest odpowiednie w przypadku tego rodzaju hali prefabrykowanej. Jest to system z możliwością całkowitego demontażu, przeniesienia i ponownego złożenia. Poszczególne moduły wytwarzamy w naszym zakładzie, a wszystkie części są dostępne w naszym magazynie, dlatego też jeśli nastąpi nagła potrzeba postawienia magazynu po stronie klienta, możemy zbudować prefabrykowany magazyn w terminie kilku dni. Ponadto, jeśli nastąpi taka potrzeba, tę halę przemysłową można łatwo i szybko przenieść bez większych kosztów.

 

Niezależnie od przeznaczenia hali system PLENAVE® to produkt z oznaczeniem CE. Zgodnie z Dyrektywą Budowlaną „wszystkie produkty produkowane w celu wykorzystania w robotach budowlanych, zarówno budownictwie, jak i w infrastrukturze technicznej na rynku wewnętrznym Unii Europejskiej”  muszą mieć oznaczenie CE.


Zalety systemu  PLENAVE®

Główne zalety naszej prefabrykowanej hali przemysłowej wykorzystującej system PLENAVE® to:

  • Hala prefabrykowana; prefabrykowane moduły są produkowane w całości w odpowiednim zakładzie.
  • Hala z możliwością demontażu; wszystkie moduły tworzące prefabrykowaną halę można złożyć, co oznacza, że halę można w pełni zdemontować, a materiał ją tworzący w pełni wykorzystać ponownie.
  • Hala składana; ściany zewnętrzne modułów prefabrykowanych tworzących halę przemysłową można złożyć pod dachem. Podczas budowy prefabrykowane moduły hali przemysłowej rozkłada się z wykorzystaniem dźwigu.
  • Hala do szybkiego montażu; licząc od początku montażu, prefabrykowaną halę można  całkowicie złożyć w kilka dni.
  • Hala z możliwością przeniesienia; prefabrykowane moduły tworzące halę przemysłową można przewozić ciężarówką już w pełni złożone.

 

Jakie są zalety systemu PLENAVE® jako hali przemysłowej z przeznaczeniem na magazyn?

System PLENAVE®  pozwala zbudować halę przemysłową przeznaczoną na magazyn, spełniającą wszelkie potrzeby. Charakterystyka tego systemu sprawia, że można uzyskać:

  • Prefabrykowany magazyn; można go uznać za prefabrykowany, ponieważ wszystkie moduły tworzące halę przemysłową przeznaczoną na magazyn opuszczają zakład w pełni gotowe do montażu. Nie są one wykańczane w miejscu instalacji hali przemysłowej, co znacznie skraca czas budowy. Skrócenie czasów montażowych ma swoją przyczynę w fakcie, że przetwarzanie materiałów w miejscu budowy jest droższe i trudniejsze do kontrolowania, a realizacja tych procesów w zakładzie obniża koszty i skraca czas.
  • Magazyn z możliwością demontażu; magazyn można łatwo przenieść zgodnie z potrzebami klienta, odzyskując całość materiał tworzącego halę przemysłową z przeznaczeniem na magazyn.
  • Magazyn składany; prefabrykowane moduły tworzące magazyn są składane, dlatego też można je przewozić bezpośrednio w ciężarówce bez konieczności demontażu.
  • Magazyn z możliwością przeniesienia; maksymalna długość prefabrykowanych modułów tworzących halę przemysłową wynosi 2,27 m, dlatego też mieszczą się one w naczepie ciężarówki bez konieczności demontażu.

 

Jakie są zalety systemu PLENAVE® jako hali przemysłowej z przeznaczeniem na hangar?

Właściwości hali przemysłowej z przeznaczeniem na hangar uzyskujemy dzięki opatentowanemu systemowi PLENAVE®   i pozwalają one osiągnąć idealny hangar spełniający potrzeby klienta. Te podstawowe zalety to:

 

Hangary mają możliwość całkowitego demontażu, a całość materiału, który ją tworzy, można wykorzystać ponownie po zmianie miejsca instalacji zgodnie z potrzebami klienta w rekordowym czasie.

 

Hangary są prefabrykowane, co oznacza, że hala przemysłowa PLENAVE®  składa się z połączonych ze sobą prefabrykowanych modułów. Te moduły są w całości produkowane w zakładzie i opuszczają go gotowe do montażu. W miejscu instalacji hali przemysłowej materiały te są składane ze sobą, dlatego też czas budowy jest zdecydowanie krótszy.

 

Jest to hangar składany, a prefabrykowane moduły tworzące halę można złożyć. Ściany zewnętrzne prefabrykowanych modułów składają się pod dachem.

 

Taki hangar można przewieźć ciężarówką. Prefabrykowane moduły mają stałą, maksymalną długość 2,30 m, dlatego też długość hali przemysłowej będzie zawsze wielokrotnością tego wymiaru, jako że jest ona składana z takich właśnie prefabrykowanych modułów. Prefabrykowane moduły mają maksymalną długość 2,30 m i mieszczą się całkowicie złożone w naczepie ciężarówki. Liczba pojazdów potrzeba do przewiezienia hali przemysłowej zależy od długości hali i liczby prefabrykowanych modułów ją tworzących.

Informacje i budżet
(c21)
(c28)
(c22)
(c23)
(c24)
(c25)
(c26)
(c27)
(c31 = valor seleccionado)
(c34)